O FIRMIE

Centrum Hydrauliczne Meteo System to sprawdzony partner w branży hydrauliki oraz techniki grzewczej. Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zrealizowanych z sukcesem projektów wyróżniają nas na tle konkurencji, czego dowodem jest rosnąca liczba nowych Klientów.
DSC_0119
Naszym celem jest zbudowanie długofalowych kontaktów z naszymi Klientami, opartych na wzajemnym poszanowaniu, partnerstwie i zaufaniu.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach jedno i wielorodzinnych, halach, biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz innych obiektach, w których znajdują zastosowanie urządzenia i instalacje sanitarne, grzewcze, klimatyzacyjne i wentylacyjne.

Zakres naszej działalności obejmuje przede wszystkim świadczenie usług hydraulicznych oraz sprzedaż towarów z branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej.

Od 2007 roku prowadzimy sklep mieszczący się w Żaganiu przy ulicy Różanej 1/1. Oferowany asortyment obejmuje między innymi: artykuły sanitarne, armaturę grzewczą oraz artykuły elektryczne. Od początku istnienia naszej firmy do dnia dzisiejszego, nasz zespół pracowników wykonał kilkadziesiąt robót w zakresie montażu kotłów gazowych, instalacji sanitarnych z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Budowaliśmy i uruchamialiśmy sieci i instalacje gazowe, kotłownie gazowe, systemy instalacji przemysłowych – gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność użytkownikom. Dodatkowo posiadamy duże doświadczenie w zakresie napraw i przeglądów instalacji i urządzeń gazowych oraz systemów sanitarnych.

Sukces firmy Meteo System został wypracowany, dzięki posiadaniu zgranego zespołu, będącego grupą profesjonalistów z branży instalacji hydraulicznej.

Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, sprostamy każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Pomimo posiadania wysokich kwalifikacji, nasi monterzy cały czas uczestniczą w wielu szkoleniach doskonaląc swoje umiejętności w zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Współpracujemy z biurami projektowymi, firmami budowlanymi, przedstawicielami dostawców gwarantujących wysokiej jakości materiały i urządzenia w konkurencyjnych cenach.

Swoje prace wykonujemy na terenie trzech województw – lubuskiego (miasta: Żagań, Żary, Zielona Góra i ich obręby), dolnośląskiego i wielkopolskiego. Niemniej jednak w przypadku realizacji wysokospecjalistycznych jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek Polski.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress